Forum Sojuszu 997R

Forum Sojuszu Piekielnych legionów

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

#1 2009-01-24 16:29:48

mpawecio

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-23
Posty: 116
Punktów :   -1 

mpawecio

Nazywam się Paweł, mam 14 lat i jestem z Gdańska.
o ogame dowiedziałem się w połowie października, ale nie jestem nowicjuszem. O ogame wiem praktycznie wszystko. grałem na 2 innych uni-63[ale krótko na nich grałem, gdyż 14000 osób cz tego uni atakowało mnie i musiałem zakończyć działalność] i na u52. Miałem taki sam nick jak teraz i miałem 25 pkt. oddałem koledze konto, bo dużo ludzi znałem osobiście i mnie farmili, więc kilka dni temu dołączyłem na u48. Na obu uni miałem tworzyłem fuzję - sojusz StarCraft. ten link to link do naszego forum[mam nick mpawecio[uni52]:http://www.starcraft.fora.pl
poza tematem -interesuję się psami, piłką nożną i technologią XXI wieku[w tym współczesnymi komputerami]. Wiedząc, że jestem z Gdańska, jestem kibicem Lechii Gdańsk. Z zagranicznych klubów lubię tylko manchester united. Moimi ulubionymi grami są m.in. warcraft II,Starcraft, GTA sa, Need for speed Most wanted, carbon i undercover. mam również, na PS2, fifa 08. jak cktoś to ma, to możemy zagrać w sieci_XD. Jak macie pytania - piszcie. czekam i pozdrawiam!


Ten post był edytowany 4622 razy, ostatnio przez mpawecio.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.ts.pun.pl www.nieziemskieistoty.pun.pl www.narutoshinobi.pun.pl www.adm-wsei.pun.pl